

Описание
Характеристики
Информация для заказа
| нтерфейс | USB3.0, Интерфейс |
| Розмір | 65х21х8 мм, Розмір |
| Вага | 8 г, Вес |
| Країна-виробник | Тайвань, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Кільце для кріплення ремінця, |
| Максимальна швидкість читання | до 70 МБ/с, Скорость считывания |
| Максимальна швидкість запису | до 30 МБ/с, Скорость записи |
| Тип корпусу | Слайдер, Тип корпусу |
| Матеріал корпусу | Пластик, Материал корпуса |
| Гарантія в місяцях | 60, Гарантийный срок |
| Модель флеш-накопичувача | AH354, Модель флеш-накопичувача |
| Ємність флеш-накопичувача | 32GB, Объем накопителя |
| Колір | Black, Цвет |
| Бренд | Apacer, |
| Основные | |
|---|---|
| Объем памяти | 32 GB |
| Производитель | Mibrand |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвет | Черный |
- Цена: 199 ₴
