
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Інтерфейс | USB3.1, Интерфейс |
| Розмір | 53.9 × 20.9 × 8.8 мм, Розмір |
| Вага | 8,5 г, Вес |
| Країна-виробник | Тайвань, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Стильний дизайн, |
| Тип корпусу | Слайдер, Тип корпусу |
| Матеріал корпусу | Пластик, Материал корпуса |
| Гарантія в місяцях | 60, Гарантийный срок |
| Модель флеш-накопичувача | AH356, Модель флеш-накопичувача |
| Ємність флеш-накопичувача | 64GB, Объем накопителя |
| Колір | Black-Blue, Цвет |
| Бренд | Apacer, |
| Основные | |
|---|---|
| Объем памяти | 64 GB |
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 1 |
- Цена: 235 ₴
