
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Інтерфейс | USB3.1, Интерфейс |
| Розмір | 62.3 × 14.7 × 5.2 мм, Розмір |
| Вага | 6,2 г, Вес |
| Країна-виробник | Китай, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Пило-, волого-, ударостійкість, карабін для кріплення., |
| Тип корпусу | Моноблок з карабіном, Тип корпусу |
| Матеріал корпусу | Метал, Материал корпуса |
| Гарантія в місяцях | 60, Гарантийный срок |
| Модель флеш-накопичувача | AH15E, Модель флеш-накопичувача |
| Ємність флеш-накопичувача | 64GB, Объем накопителя |
| Колір | Silver, Цвет |
| Бренд | Apacer, |
| Основные | |
|---|---|
| Объем памяти | 64 GB |
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 1 |
- Цена: 399 ₴
