
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Інтерфейс | USB3.0, Интерфейс |
| Розмір | 18 x 60 x 8 мм, Розмір |
| Вага | 10 г, Вес |
| Країна-виробник | Тайвань, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Найпопулярніша модель, |
| Максимальна швидкість читання | до 80 MБ/с, Скорость считывания |
| Тип корпусу | Моноблок, Тип корпусу |
| Матеріал корпусу | Пластик, Материал корпуса |
| Гарантія в місяцях | 60, Гарантийный срок |
| Модель флеш-накопичувача | AH355, Модель флеш-накопичувача |
| Ємність флеш-накопичувача | 64GB, Объем накопителя |
| Колір | Black, Цвет |
| Бренд | Apacer, |
| Основные | |
|---|---|
| Объем памяти | 64 GB |
| Производитель | Apacer |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвет | Черный |
- Цена: 255 ₴
