


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | J102A Cool figure, |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо, |
| Бренд | HOCO, Производитель |
| Вага | 218 г, |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh, |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв, |
| Потужність | 12 W, Мощность электродвигателя |
| Особливості | LED-дисплей, |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V, |
| Тип заряджання | Дротове, Способ зарядки |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C, Разъемы |
| Загальна потужність | 20 W, |
| Індикація | Дисплей, |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol), |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0, |
| Країна-виробник | Китай, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Країна реєстрації бренда |
| Гарантія в місяцях | 12, Гарантийный срок |
| Розміри | 149 × 71 × 28 мм, |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2, Одночасно заряджаємих пристроїв |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB, Разъемы |
| Дизайн | Стандартний, Дизайн |
| Колір | Чорний, Цвет |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | hoco. |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
- Цена: 599 ₴
