




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | BJ63A Nimble, |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо, |
| Бренд | BOROFONE, Производитель |
| Вага | 173 г, |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh, |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв, |
| Потужність | 20 W, Мощность электродвигателя |
| Вхід | 18 W, |
| Загальна вихідна напруга | 5 V, |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове, Способ зарядки |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий, Разъемы |
| Загальна потужність | 20 W, |
| Індикація | З індикатором рівня заряду, |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol), |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC, |
| Країна-виробник | Китай, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Країна реєстрації бренда |
| Гарантія в місяцях | 12, Гарантийный срок |
| Розміри | 103.5 × 69 × 18.5 мм, |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2, Одночасно заряджаємих пристроїв |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C, Разъемы |
| Дизайн | Стандартний, Дизайн |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
- Цена: 1 199 ₴
