




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | Amblight, |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо, |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель, |
| Бренд | Baseus, Производитель |
| Вага | 534 г, |
| Ємність акумулятора | 26800 mAh, |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв, |
| Потужність | 65 W, Мощность электродвигателя |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C, |
| Загальна вихідна напруга | 5 V, |
| Тип заряджання | Мережа, Способ зарядки |
| Вихідні інтерфейси | 4 × USB + USB Type-C, Разъемы |
| Загальна потужність | 65 W, |
| Індикація | Дисплей, |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol), |
| Функції зарядки | Power Delivery 65 W; Quick Charge 4.0, |
| Країна-виробник | Китай, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Країна реєстрації бренда |
| Гарантія в місяцях | 12, Гарантийный срок |
| Розміри | 145 × 65 × 38 мм, |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5, Одночасно заряджаємих пристроїв |
| Вхідні інтерфейси | Lightning; micro-USB; USB Type-C, Разъемы |
| Дизайн | Стандартний, Дизайн |
| Колір | Black, Цвет |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 26800 мА/ч |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 2 999 ₴



