




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель | PPCX150002, |
| Бренд | Baseus, Производитель |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh, |
| Потужність | 20 W, Мощность электродвигателя |
| Загальна вихідна напруга | 5 V, |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка, Способ зарядки |
| Індикація | З індикатором рівня заряду, |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion), |
| Функції зарядки | Стандартна, |
| Країна-виробник | Китай, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Країна реєстрації бренда |
| Гарантія в місяцях | 12, Гарантийный срок |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2, Одночасно заряджаємих пристроїв |
| Колір | White, Цвет |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
- Цена: 1 999 ₴



