
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір | 11 x 15 x 1 мм, Розмір |
| Країна-виробник | Тайвань, Страна производитель |
| Країна реєстрації бренда | США, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Клас карти пам’яті UHS-I, |
| Стандарт пам’яті | microSDHC, Тип карты памяти |
| Гарантія в місяцях | 60, Гарантийный срок |
| Об’єм пам’яті | 32GB, Объем памяти |
| Клас | Class 10 UHS-I, Класс скорости |
| Рейтинг | A1, Рейтинг |
| Модель карти | Canvas Select Plus, Модель карти |
| Швидкість читання карти | R-100MB/s, Скорость считывания |
| Основные | |
|---|---|
| Особенности | Адаптер в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Объем памяти | 32 GB |
| Тип карты памяти | microSDHC |
| Класс скорости | Class 10 |
| Производитель | Kingston |
- Цена: 199 ₴
