
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір | 11 x 15 x 1 мм, Розмір |
| Країна-виробник | Тайвань, Країна виробник |
| Країна реєстрації бренда | США, Країна реєстрації бренда |
| Сумісність з брендом | Клас карти пам’яті UHS-I, |
| Стандарт пам’яті | microSDHC, Тип карти пам'яті |
| Гарантія в місяцях | 60, гарантійний термін |
| Об’єм пам’яті | 32GB, Обсяг пам'яті |
| Клас | Class 10 UHS-I, Клас швидкості |
| Рейтинг | A1, Рейтинг |
| Модель карти | Canvas Select Plus, Модель карти |
| Швидкість читання карти | R-100MB/s, Швидкість зчитування |
| Основні | |
|---|---|
| Особливості | Адаптер в комплекті |
| Стан | Новий |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Виробник | Kingston |
- Ціна: 199 ₴
