



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Основні |
|
| Рік запуску | 2026 |
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.72" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Щільність пікселів | 391 ppi |
| Тип екрану | IPS |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 3 |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Тип та об'єм карти пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 5 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 3 модулі |
| Діафрагма | f/1.88 + f/2.2 |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
Інтерфейси |
|
| USB Type-C | Є |
| Аудіо 3,5 | Є |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу | |
| Технології | |
| Додатково | Матеріал корпусу: Штучна шкіра , Пластик |
| Колір | Темно-синій |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Потужність дротової зарядки | 30 Вт |
| Особливості швидкої зарядки | 30 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 165.67 x 75.98 x 8.8 мм |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Захисний чохол Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
- Ціна: 8 499 ₴
